fbpx
Konsulenter i Sverige
lennart_johansson
Toplogic - Ikon
Lennart Johnsson

+46 (0)705-14 09 21
lennart.johnsson@toplogic.se

Mange års erfaring fra transport-/logistikkbransjen med overordnet virksomhetsansvar for ulike enheter, hos TopLogic siden 2005.

peter_backstadi
Toplogic - Ikon
Peter Bäckstadi

+46 (0)706-33 42 07
peter.backstadi@toplogic.se

Markedsøkonom og MA-logistiker med 25 års erfaring innen internasjonal transport, hvorav 10 år hos et av verdens største spedisjonsselskaper.

bertil_lundgren
Toplogic - Ikon
Bertil Lundgren

+46 (0)768-50 78 28
bertil.lundgren@toplogic.se

Mange års erfaring innen logistikk, som plassjef på så vel biltransportterminal som kommersielt lager. 7 år som TopLogic-konsulent.

peter_schlager
Toplogic - Ikon
Peter Schlager

+46 (0)709-66 70 82
peter.schlager@toplogic.se

Analytiker med 14 års erfaring med innkjøp av frakttjenester innen samtlige transporttyper Worldwide.

goran_sjoquist
Toplogic - Ikon
Göran Sjöquist

+46 (0)705-75 90 12
goran.sjoquist@toplogic.se

Lang erfaring med internasjonal logistikk, prosjektstyring og IT på konsernnivå. Optimering av sentral- og tollager samt globale logistikkstrømmer.

kjell_bergstrom
Toplogic - Ikon
Kjell Bergström

+46 (0)703-76 52 85
kjell.bergstrom@toplogic.se

Bred erfaring på innkjøps-/logistikkområdet med tyngdepunkt på transport og lager. Har erfaring fra både den kjøpende og den selgende parten. Spesialitet: lager, lageroptimering og lagerlokalisering.

janne_skillmo
Toplogic - Ikon
Janne Skillmo

+46 (0)708-92 75 21
janne.skillmo@toplogic.se

Analytiker med 18 års erfaring fra innkjøp av frakttjenester innen samtlige transporttyper Worldwide.

per-olof_altin
Toplogic - Ikon
Per-Olof Altin

+46 (0)703-76 70 51
po.altin@toplogic.se

Har en rød tråd gjennom hele sin aktive jobbkarriere. Transport og logistikk. Har tidligere arbeidet i ledende stillinger i ulike bedrifter. Har en solid økonomiutdanning som basis, med spesialisering på logistikk og materialhåndtering.

hilja
Toplogic - Ikon
Hilja Heikkinen

+46 (0)705 284448
hilja.heikkinen@toplogic.se

Lang yrkeserfaring fra logistikk og frakt, mye innen flygtransport og toll.

Rasmus Helgesson
Toplogic - Ikon
Rasmus Helgesson

+46-70 976 76 90
rasmus.helgesson@toplogic.se

Med mer enn 25 års erfaring innen logistikk på både kjøper- og selgersiden i større, globale bedrifter så vel som mindre foretak, har Rasmus det som kreves for å hjelpe TopLogics kunder med kostnadseffektive logistikkløsninger.

image002
Toplogic - Ikon
Mats Allerstrand

+46 (0)730 244860
mats.allerstrand@toplogic.se

Lang erfaring innen global logistikk & innkjøp, både operativt og strategisk. Dyktig forhandler og god på avtaler og relasjoner.